1. Wygoda.

Bo gdzie jeszcze możesz wygodnie robić zakupy o północy w piżamie? Zakupy możesz zrobić w kilka minut. Sklepy internetowe dają nam możliwość robienia zakupów przez całą dobę, a także oferują nam często dodatkowe profity. Jak lubisz czytać książki, może dokonać zakupu e-booków – które są dostępne natychmiast po dokonaniu płatności.

2. Lepsze ceny.

E sklepy mogą nam zaoferować niższe ceny, ponieważ produkty przychodzą do Ciebie bezpośrednio – bez angażowania dodatkowych pośredników. Ponadto łatwiej jest porównać ceny i znaleźć lepszą ofertę. Wiele witryn internetowych oferuje również kupony i kody rabatowe (NajlepszeRabaty.pl :)). Przy okazji, dochodzi również oszczędność kosztów paliwa i parkowania.

3. Większa różnorodność produktów.

Możesz znaleźć prawie każdą markę lub produkt, którego szukasz. Możesz zapoznać się z najnowszymi trendami ogólnoświatowymi, bez wydawania pieniędzy na np. bilety lotnicze. Do Twojej dyspozycji jest znacznie większy wybór rozmiarów, kolorów, niż znajdziesz w sklepie stacjonarnym.

4. Bezpośrednie wysyłanie prezentów.

Wysyłanie prezentów krewnym i przyjaciołom jest łatwe, bez względu na to, gdzie się znajdują. Jesteś daleko od bliskiej osoby i nie masz jak do niej przyjechać osobiście? Teraz to żaden problem. Masz ogrom możliwości – od sklepów pakujących towar odrazu na prezent – po np. wysłanie bukietu kwiatów pod wskazany adres.

5. Porównanie cen

Porównywanie cech produktów oraz ich cen jest o wiele łatwiejsze gdy robimy zkaupy online. Możesz znaleźć recenzje klientów, porównać produkty i ich atrybuty z innymi na rynku, a na koniec wybrać te z najniższą ceną.

6. Brak kolejek.

CHyba jak większość nienawidzisz tłumów podczas zakupów? Zwłaszcza w okresie świątecznym bądź w weekendy. DO tego szukanie miejsca parkignowego. Wszystkich te problemy znikają, gdy robisz zakupy online.

7. Zwrot towaru kupionego przez internet

Wielu ludzi nie wie, że kupując online przysługuję nam prawo do 14-dniowego zwrotu towaru (najważniejsze, żeby stan zwracanych produktów, nie nosił śladów użytkowania wykraczających poza standardowe sprawdzenie produktu).